ADWOKATURA PAMIĘTA

IZBA ADWOKACKA WE WROCŁAWIU

„NORWIDOWE  ZADUSZKI”

Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień listopadowy

gdy jesień oczekuje zimy nastania.

Ludzie gniazda wspólnego, bliskich odwiedzają groby,

zapalając światło pamięci i Zmartwychwstania.

A.W.

ZAPROSZENIE

Zapraszam prawników wrocławskich na comiesięczną Mszę św. oraz coroczne Nabożeństwo Wypominkowe, które zostaną odprawione 5 listopada 2022 r. (sobota), o 09.00, przed obrazem Matki Bożej z Mariampola (ołtarz w lewej bocznej nawie), w kościele pw. Najświętszej Marii Panny na Piasku na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu.

W tym dniu będziemy modlić się za Zmarłych prawników, w tym w sposób szczególny w intencji Koleżanek i Kolegów adwokatów i aplikantów adwokackich oraz pracowników Izby Adwokackiej we Wrocławiu – odczytując nadto ich imiona i nazwiska.

Obecność na Eucharystii, jak również troska o groby Tych, którzy już od nas odeszli do wieczności oraz zapalone - z potrzeby serca i poczucia wspólnoty pokoleń - znicze z napisem ADWOKATURA PAMIĘTA są wyrazem modlitewnej pamięci o naszych Zmarłych.

Do udziału w liturgii zapraszam również osoby bliskie Zmarłych.

wicedziekan ORA we Wrocławiu