Miłosierdzie Moje jest tak wielkie, że przez całą wieczność nie zgłębi go żaden umysł, ani ludzki, ani anielski. Wszystko co istnieje wyszło z wnętrzności miłosierdzia Mego. (…)Nie zazna ludzkość spokoju, dopokąd nie zwróci się do Źródła Miłosierdzia Mojego. (Dz 699)

Drogie Koleżanki

Drodzy Koledzy

Zapraszam 04 czerwca 2022 r. (SOBOTA), na coroczną PIELGRZYMKĘ PRAWNIKÓW DO SANKTUARIUM BOŻEGO MIŁOSIERDZIA W KRAKOWIE - ŁAGIEWNIKACH, organizowaną już po raz ósmy z rzędu przez Duszpasterstwo Prawników Archidiecezji Wrocławskiej, na czele z Koleżankami i Kolegami adwokatami, aplikantami adwokackimi oraz pracownikami Izby Wrocławskiej – wraz z rodzinami.

Wzorem roku ubiegłego do SANKTUARIUM pielgrzymujemy własnym środkiem transportu.

PROGRAM PIELGRZYMKI

11.00 MSZA ŚW. W KAPLICY KLASZTORNEJ ZGROMADZENIA SIÓSTR MATKI BOŻEJ MIŁOSIERDZIA przed łaskami słynącym obrazem Jezusa Miłosiernego oraz relikwiami Apostołki Bożego Miłosierdzia św. siostry Faustyny Kowalskiej. Oprawa muzyczna nasz ZESPÓŁ.

12.15 AGAPE - SPOTKANIE PIELGRZYMÓW w sali na piętrze DOMU DUSZPASTERSKIEGO na wspólnym posiłku.

13.15 - 14.45 - czas na modlitwę indywidualną oraz zwiedzanie SANKTUARIUM.

15.00 – 16.00   GODZINA   MIŁOSIERDZIA  oraz  KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA w BAZYLICE

wicedziekan ORA we Wrocławiu